Sklep wękarski a obsługa

sklep wędkarskiSklep wędkarski to o tyle specyficzne miejsce, że zazwyczaj pracuje weń pasjonat lub pasjonaci szeroko rozumianego wędkarstwa, którzy większość swoich pieniędzy – zarobionych właśnie w owym sklepie – przeznaczają na swój sprzęt.

Zakładamy, że i my jesteśmy pasjonatami, chcącymi zrealizować wszystkie swe wędkarskie marzenia i zamiary, dlatego jeżeli wyżej wymieniony będziemy odwiedzać, warto zwrócić na pewien mały szczegół. Jaki? Obsługa klienta. Pasjonat pasjonata powinien zrozumieć. Pasjonat powinien powiedzieć coś więcej na temat wszystkich sprzedawanych produktów, niezależnie od tego, czy będą to wędki, odzież wędkarska, okulary, plecionki, zanęty, żyłki czy cokolwiek innego. Trudno wyobrazić sobie zresztą sklep wędkarski, gdzie ktoś – zamiast swoich osobistych wrażeń – dzieli się z nami jedynie jakimiś wyuczonymi regułkami, nieprawdaż?

 

Sklep wędkarski dla ludzi z pasją

Sklep wędkarski bez pasji więc nie istnieje. Wielu ludzi ma tego świadomość, ale inni kompletnie się nad tym nie zastanawiają. Warto jednak wiedzieć, że to właśnie za pośrednictwem usług osób niezaznajomionych z tą tematyką, dochodzi do zakupów skrajnie nieudanych i nie wartych żadnej uwagi. To częsta przypadłość amatorów, którzy dzielą się swoimi wrażeniami na forach dyskusyjnych. Odwiedzają sklepy bez pasji, z niedoświadczonymi w wędkarstwie sprzedawcami i potem okazuje się, że mogli wybrać coś zupełnie innego. Inna rzecz, że – zanim podejmiemy się czegokolwiek w tym zakresie – dobrze jest również mieć świadomość własnych wymagań, bo bez tego nie ma szans na osiągnięcie odpowiedniego zakupu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s