Wędki Jaxon Black Arrow

jaxonMarkowy sprzęt jest dla wielu wędkarzy podstawą – dla innych marzeniem lub celem, dla jeszcze innych zbędnym luksusem. Wszystko zależy od zdobytych doświadczeń, upodobań i umiejętności, jednak z całą pewnością markowe wyposażenie będzie bardziej wytrzymałe. Nawet jeśli ktoś radzi sobie bez niego, nie zaszkodzi zastanowić się nad dobrą wędką. W dzisiejszym wpisie parę słów o linii wędek Black Arrow od Jaxon. Co wśród nich znajdziemy?

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem markowej wędki, pewnie ów producent, obok Shimano, jest tym, którego bierzesz pod uwagę w pierwszej kolejności. Nic dziwnego, bowiem jego wędki zasłużenie nazywane są jednymi z lepszych, przynajmniej spośród tych dostępnych w naszym kraju. Doskonałą propozycją dla nieco bardziej wymagających wędkarzy jest właśnie linia wędek Black Arrow. Co ją wyróżnia? Czym charakteryzują się wędki?

Black Arrow od Jaxon jest to kompletna seria nowoczesnych wędek. Są one adresowane do wszystkich najbardziej popularnych metod połowu. Konstrukcja wędek jest stworzona z myślą o wytrzymałości – z użyciem wysokiej jakości komponentów i części składowych. Blanki wykonane są z materiałów kompozytowych z przewagą włókna szklanego i żywic epoksydowych. Jaxon postawił także na wysoki standard wykończenia. Wędki Black Arrow wyposażone są w przelotki klasy SLIM TS, uchwyt do kołowrotka z wkładkami stabilizującymi czy rękojeść korkową , w przypadku większości modeli.

Są to jedne z chętniej kupowanych wędek tego producenta, charakteryzujących się wysokim poziomem uniwersalności, który sprawia, że łatwo można wśród nich znaleźć propozycję dla siebie.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s