Wędki Jaxon Tele Ice Rod do łowienia spod lodu

JaxonJaxon Tele Ice Rod to seria wędek umożliwiających rozpoczęcie połowu już w grudniu. Iluż to z nas wraz z pierwszym śniegiem i mrozem szykuje się nie na Święta Bożego Narodzenia, ale właśnie na rozpoczęcie sezonu wędkarskiego? Na pewno wielu i powyższe są odpowiedzią na takie oczekiwania.

Dlaczego Jaxon Tele Ice Rod to jednak produkt warty uwagi? Otóż mamy tu do czynienia z wędkami teleskopowymi, a więc najlepszymi do łowienia podlodowego. Łatwo się je przewozi w samochodzie, charakteryzują się uniwersalnością, są bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, są solidnie wykonane, posiadają wygodny oraz stabilny uchwyt na kołowrotku, najlepsze z możliwych przelotek i rękojeść wykonaną z piany.

 

Jaxon Tele Ice Rod – 62cm lub 90cm?

Seria Jaxon Tele Ice Rod proponuje dwa produkty. WJ-UI009 (numer katalogowy) to wędka o długości sześćdziesięciu dwóch centymetrów, a WJ-UI011 to wędka o długości dziewięćdziesięciu centymetrów. Obie są średnio twarde i posiadają pięć sekcji, więc tak naprawdę różnica tkwi jedynie w długości. Wszystko zależy więc od naszych indywidualnych preferencji. Tak czy owak, jest to produkt adekwatny do potrzeb najbardziej wymagających, którzy lubią ekstremalne warunki. Oczywiście producenci tejże oferują jeszcze cały szereg innego wyposażenia, które sprawdzi się doskonale podczas lodowego wędkarstwa. Wszystko to za rozsądną cenę (przykład: powyższy model o długości sześćdziesięciu dwóch centymetrów kosztuje dwadzieścia sześć złotych), dlatego wędkarze z całej Polski powinni być z tego naprawdę zadowoleni.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s