Jaxon Cantara – wędka spinningowa

JaxonJaxon Cantara to wędka spinningowa, która sprawdza się w przypadku połowu drapieżników. Cała seria wyprodukowana została z kompozytów włókna szklanego oraz z włókna węglowego, z czym że to pierwsze jest w zdecydowanej przewadze.

Cantara – tak jak większość wędek firmy Jaxon – zdobywa uznanie przede wszystkim ze względu na swoją prostotę. Owszem, wędkarscy ortodoksi narzekają, iż prostota ta jest zbyt duża, ale nie okłamujmy się – ponad pięćdziesiąt procent łowiących drapieżniki w Polsce posiada właśnie Cantarę. Inna rzecz, że blanki tejże są wykończone w sposób ponadstandardowy, przelotki są bardzo wysokiej klasy, a uchwyt kołowrotka jest nie tylko wytrzymały i solidny, ale także wygodny. Warto wspomnieć o rękojeści, do której zastosowano zwykły korek naturalny. Spinningi są bardzo mocne, tak jak i cała wędka, dlatego nawet najbardziej agresywne okazy jej nie uszkodzą.

 

Parametry techniczne Jaxon Cantara Spinning

Jeśli chodzi o parametry techniczne, wędka Jaxon Cantara Spinning jest proponowana w różnych wariantach. Możemy więc zdecydować się na różną długość i wagę, ale zawsze łatwo będzie ją złożyć i rozłożyć, przewieźć i obsłużyć. Zawsze też mamy zagwarantowany duży wrzut, o ile oczywiście umiemy takowy przeprowadzić. Oto więc stoimy przed kolejnym produktem tejże firmy, który w określonych warunkach sprawdza się wprost doskonale. To też kolejna propozycja, w której stosunek jakości do ceny jest wprost doskonały. Jeśli zatem ktoś lubi polowania na drapieżników, w tym przedziale cenowym nie znajdzie niczego lepszego.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s